05 Eylül 2016

Arzum Pişmanım.

Arzum trendmix el blender seti 3 kullanımda hemen bozuldu ve içinde sadece müz. Şeftali yapılıyordu arızalandıktan sonra mali aldığım firma Media Markt'e götürdüm orada yetkili servise gönderdiler birkaç gün sonra Media Markt'ten mesaj geldi bir süre sonra blender setini almaya gittiğimde yetkili serviste çalışan arkadaşlar sanki kastı olarak yapılmış şekilde parmak izlerini yağlı bir şekilde blender setinin üzerinde bırakmış ve makinenin üzerinde tamirden dolayı kalma tornavida darbesi mevcut Arzum gibi bir firmanın sattığı malzeme bu kadar ucuz olmamalı aldığın malzemeyi kullanmadan yetkili servise veriyorsun onlarda iyice kötü yapıp teslim ediyor sonuçta kullandığım makine gıda ile temas eden bir şey aldığıma pişmanım.

Ridvan 787 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi08 Eylül 2016

    Sn. Rıdvan Ş. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün onarım işlemi ile ilgili bilgiler tarafınıza aktarılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi05 Eylül 2016

    Sn. Rıdvan S. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön