02 Aralık 2015

Arzum Onlarca Parçadan Sadece Biri Çatlayınca Takımı Çöpemi Atalım?

Ekim ayında Arzum blender seti satın aldım anneme hediye olarak ancak şansa bakın ki annem bir anlık dalgınlık sonucu karıştırma kabını düşürdü, kap çatladı ve sıvı malzemeleri karıştıramıyor akıtıyor. O kap olmayınca da blender dışındaki onlarca parçadan hiçbirini kullanamıyorum maalesef. Müşteri hizmetlerine danıştım konuyu hatta kabın parasını tekrar ödemeyi bile teklif ettim ama tekrar 150 liralık seti tamamen satmayın bana dedim. İnsanlık hali olur ya düştü işte. Samimi bir şekilde de söyledim kendilerine olayı. Kutudan kırık çıktı falan da demedim. 3 gün geçti ama hala dönüş yapmadılar. Umarım müşterilerine biraz saygıları vardır ve insanlıktan da anlarlar ve olumlu bir dönüş yaparlar.

Mustafa 339 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi03 Aralık 2015

    Sn. Mustafa K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İlgili parça stoklarda mevcut, parçayı ücretli şekilde yetkili servisimizden temin edebilirsiniz.” Arzum Blender Seti ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi02 Aralık 2015

    Sn. Mustafa K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum Blender ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön