25 Ekim 2016

Arzum Mutfak Robotu Çalışmadı!

2011 yılında hediye gelen Arzum robotunun kutusunu hiç açmadım. Yakın zamanda kutuyu açıp denemek istedik fakat ürün çalışmadı. Problemimizi müşteri temsilcisine aktardığımızda yardımcı olamayacaklarını ifade ettiler. Servise götürdüğümüzde ise ücret talep ettiler. Hiç açılmamış ve kullanılmamış olduğunu göre göre servisin ücret talep etmesi şaşırtıcı bir durum oldu. Üstelik çok basit bir arıza olmasına rağmen. Arzum gibi bir firmanın 15-20 TL'nin peşine düşmesi çok acı bir durum. Arzum benim için bitmiştir. Hiç açılmamış kutuyu görmelerine rağmen yapılan bu terbiyesizlik hiç hoş olmadı. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum Arzum'u. Bu kadar ilgisiz ve ürünün arkasında durmayan bir firma görmedim.

İlker 952 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn. İlker K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sn. İlker K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön