Arzum Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servis Sorunu!

Nur A. |

Bir önceki şikayetimde belirttiğim sorun için aradılar, ilgileneceğiz dendi. Şikayet etmesem aklınıza bile gelmiyordum. Perşembe yine aranıp bilgi verilecekti verilmedi. Cuma ben aradım Personel eksikmiş vs. böyle bahaneler üreterek halledeceğiz deyip yine beklemeye alındım. O nasıl bir fırın ki bir türlü gelemiyor.

Yeni baştan icat etseniz çoktan hallolmuştu. Arzum, böyle büyük bir firma bu kadar basit bir sorunu çözemiyor. Yapamadığınız iş için bahane üretmeyin. Bana çözeceğiz deyip beni beklemeye almayın, çözün. Verdiğiniz sözü tutun. 24 Temmuz'dan beri bekliyorum, yeter.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  11:50

  Sn. Nur A.

  Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız.

  “AR 282 stoklarda olmaması sebebi ile müşterimize aynı değerde farklı bir ürün verilebileceği önerisi sunulmuş, kabul etmemiştir, müşterimizin talebi doğrultusunda tarafına ücret iadesi gerçekleştirilecektir."

  Saygılarımızla,

  ARZUM Müşteri Hizmetleri

  Bize ulaşabilirsiniz;

  Arzum Danışma Merkezi

  444 1 800

  arzumdanismamerkezi@arzum.com

  http://www.arzum.com.tr

  Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Nur A.
  17 Eylül
  12:13

  Arayan soran ilgilenen yok. çok merak ediyorum böyle bir firma problemleri ilgili yere ulastirdik deyip ne yapıyor? Surec bilgisi veren yok. Ben urunumden falan vazgectim. Bana urunun ücretini iade edin gidip başka firmadan urunumu alayim.