12 Eylül 2015

Arzum Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servis Sorunu!

Bir önceki şikayetimde belirttiğim sorun için aradılar, ilgileneceğiz dendi. Şikayet etmesem aklınıza bile gelmiyordum. Perşembe yine aranıp bilgi verilecekti verilmedi. Cuma ben aradım Personel eksikmiş vs. böyle bahaneler üreterek halledeceğiz deyip yine beklemeye alındım. O nasıl bir fırın ki bir türlü gelemiyor.

Yeni baştan icat etseniz çoktan hallolmuştu. Arzum, böyle büyük bir firma bu kadar basit bir sorunu çözemiyor. Yapamadığınız iş için bahane üretmeyin. Bana çözeceğiz deyip beni beklemeye almayın, çözün. Verdiğiniz sözü tutun. 24 Temmuz'dan beri bekliyorum, yeter.

Nur 305 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi21 Eylül 2015

    Sn. Nur A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “AR 282 stoklarda olmaması sebebi ile müşterimize aynı değerde farklı bir ürün verilebileceği önerisi sunulmuş, kabul etmemiştir, müşterimizin talebi doğrultusunda tarafına ücret iadesi gerçekleştirilecektir." Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Nur17 Eylül 2015

    Arayan soran ilgilenen yok. çok merak ediyorum böyle bir firma problemleri ilgili yere ulastirdik deyip ne yapıyor? Surec bilgisi veren yok. Ben urunumden falan vazgectim. Bana urunun ücretini iade edin gidip başka firmadan urunumu alayim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön