08 Ocak 2016

Arzum Müşteri Hizmetleri Umursamaz Davranıyor!

Arzum Bursa Yetkili servisine bıraktığım 2 adet ürün 20 iş gününde onarılmadı. Haber de verilmedi. Ben de yeni ürün talep ettim. Servis saygısızca vermeyeceğini ve kendilerini şikayet etmemi söyledi. Müşteri hizmetlerine durumu ilettim "merkeze iletelim" dediler ama 10 gündür çözemediler. Bana ürünlerimin üretilmediğini söylediler. Ben de benzer ürün talep ettiğimi söyledim. Bugün 6. gün hala ses yok. Dün de aradım yine umursamadılar. Müşteri hizmetleri üretilmiyor demesine rağmen servis bana yine mesaj attı "42,5 TL fark ödeyin ateşölçeri alın, 30 TL ücret ödeyip buhar makinenizi alın" diye. Bu nasıl saygısız bir servis? Bu nasıl umursamaz bir müşteri hizmetleri birimi? Bu nasıl bir tutarsızlık?

Fatih 1.733 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 12 Ocak 2016

    İyi niyetimden dolayı indirimli yeni urun teklifinize tamam demiştim. Yetkili servisinizi aradım ve benimle dalga geçercesine bir ürünü verelim indirimli olarak diğerinin onarım ücretini ödeyin dedi. Daha önce bana bu ürünlerin elinizde olmadığını söylemiş ve aynı değerde başka urun teklif etmistiniz. Şimdi de olduğunu İfade ediyorsunuz. Aynı ürünlerin elinizde var olan yenilerinin ücretsiz olarak verilmesini istiyorum. Bu benim yasal hakkım. Servisiniz yüzünden bu kadar mağdur olmak zorunda değilim

  • Arzum Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sn. Fatih Y. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Yeni ürün satışınız yetkili servisimiz tarafından yapılacaktır.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi08 Ocak 2016

    Sn. Fatih Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön