27 Nisan 2016

Arzum Müşteri Hizmetleri İlgisizliği..

Garantisi devam eden Arzum ar489 kodlu elektrik süpürgemiz için müşteri hizmetlerinden defalarca destek almaya çalıştık. Halen geri dönüş yapılmadı. Sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar, müşterilerine sahip çıkmıyorlar. Bir daha asla Arzum almayacağım.

Şikayet konumuz 2015 yılında İnternet mağazanızdan Arzum ar489 kodlu elektrik süpürgesi satın aldık. İlk kullanımdan itibaren, 2 dakika çalıştırma süresinden sonra yanık kokusu gelmeye başlıyordu. Bizde bu sebeple teknik servise gönderdik. Geldikten sonra da aynı sorun azaldı ancak tamamen sona ermedi.

Bir başka sorun ise teknik servisten sonra temizlik aşamasında orta bölümde yer alan filtre torbasının kapağının açılması. Süpürgenin yönü değiştirilince ortadaki kül torbasının kapağı açılıyor ve tüm pislik yere dökülüyor ve sonuç olarak biz bu süpürgeyi aldığımız günden itibaren hiçbir verim alamadık.

Duygu 1.983 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi28 Nisan 2016

    Sn. Duygu A. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi27 Nisan 2016

    Sn. Duygu A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum/Felix olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön