28 Aralık 2015

Arzum Mırra Kahve Makinesi Sapı Garanti Dışıymış!

3 yıl garantili ürünü aldık bir iki ay sonra sap kısmının yayı dışına çıktı kırık falan da değildi. Ürün garantili diye bayisine götürdük sap kısmı garanti dışı imiş çok komik geldi ve bizden yeni sap takılacak deyip 15 TL para aldı yetkili servisi. Garanti belgesinde de tüm parçalar garanti kapsamında diye yazıyor. Ben de Arzum'un sayfasından bu konudaki şikayetimi belirttim hiç oralı olan cevap veren mail atan bile olmadı. Saplar garanti dışı Arzum'da duyurulur.

Yeliz E. 513 Okunma

Cevaplar

 • Yeliz E.07 Ocak 2016

  Şikayet var sitesine teşekkür ediyorum çünkü benim dikkate alınmamı sağladı en azından sorumun cevabı verildi olumsuz da olsa teşekkürler

 • Yeliz E.07 Ocak 2016

  Aradım müşteri hizmetleri sapının garanti dışı olduğunu teyit etti herkese duyurulur. Alırken 3 yıl garantisinin kapsamının neler olduğunu düşünerek alın teşekkürler.

 • Arzum Müşteri Temsilcisi04 Ocak 2016

  Sn. Yeliz E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Talebinize istinaden bize ulaşan mailinizde yer alan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamamıştır.Talebinizin devam ediyorsa Arzum Danışman Hattımız üzerinden size hizmet vermeye hazırız.” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 arzumdanismamerkezi@arzum.com http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Müşteri Temsilcisi28 Aralık 2015

  Sn. Yeliz E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZU Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 arzumdanismamerkezi@arzum.com http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Yeliz E.27 Aralık 2015

  Bu arada tüm evraklarım garanti belgem ve ödediğim para fişim de mevcuttur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön