07 Aralık 2015

Arzum Minimix Şarjlı El Blenderi Düşük Performans Problemi!

Arzum Minimix Şarjlı El Blenderi aldım. Kullanım kılavuzuna göre şarj ettim ve misafir için yapmış olduğum mercimek çorbasını bile bitiremeden şarjı bitti. Komşudan gidip blender istemek zorunda kaldım. Sonra tekrar şarj edip denediğimde de aynısı oldu. Ben alırken böyle bir şikayet görseydim almazdım o yüzden yazıyorum.

Melek 238 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi11 Aralık 2015

    Sn. Melek Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “ Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi08 Aralık 2015

    Sn. Melek Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum Blender ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön