11 Aralık 2015

Arzum Mini Fırın Kusurlu!

Hepsiburada 'dan mini fırın aldım faturasız çıktı ayrıca camının tutacağı şaka gibi içindeydi, çıkarmak için bayağı çaba sarf ettik neyse dedik Arzum iyidir dedik, hiçbir yemeği ısıtmadı, yeni dedik zamanla ısıtır, 1 ay olmadı fırın çalışmıyor. Gel de şimdi faturasız fırını iade et ve derdini anlat, ürün gerçekten kalitesiz. Nasıl iade edeceğim?

Burak 985 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi22 Aralık 2015

    Sn. Burak A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi11 Aralık 2015

    Sn. Burak A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü le ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön