30 Temmuz 2016

Arzum Kurutma Makinesi Üç Kez Değişimden Sonra Elimde Patladı.

Evet şaka değil. Daha alalı 1 yıl bile olmamışken, 3 kez yetkili servise götürdüğüm Arzum kurutma makinesi, yenilendi demelerine rağmen ilk kez acar açmaz sabah elimde yanarak patladı. Anlayamadığım nokta şu, yetkili servisin bu seri hatalı demesine rağmen neden ısrarla aynı model ve hatalı ürünün müşteriye verildiği. Ne hakla? İnsanların canını tehlikeye atmanızın sebebi nedir? Şu yaşadığım süreç, Arzum markasına yakışmadı. Mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim.

Aslı 353 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Sn.Aslı G. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Sn. Aslı G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön