09 Şubat 2016

Arzum Kurum Ciddiyetiyle Bağdaşmayan Tutum..

21 Aralık 2015 tarihli 4454***4 No.lu şikayet ile 70 günde çözülemeyen sorunumu dile getirmiştim. 24 Aralık 2015 günü, Sikayetvar aracılığıyla "Ürününüz merkezimizde incelenecektir" şeklinde cevap verildi. Fakat bugün itibarıyla 46 gün daha geçmesine karşın, ürün halen, teslim ettiğim yetkili serviste beklemektedir. Servis ile telefon görüşmemde, kendilerine ürünün merkeze gönderilmesi yönünde bir talep gelmediğini ifade ettiler.

Firmadan talebimin üzerinden 70+46=116 gün geçmiş olmasına rağmen sonuç alamamış olmak, tüketici olarak kurumlara olan güvenimi zayıflatmaktadır. Müşteri memnuniyeti ancak kurumsal ciddiyetle sağlanabilir. Arzum firmasını sorumlu davranmaya ve ciddiyete davet ediyorum.

Turgut 444 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi11 Şubat 2016

    Sn. Turgut A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün merkezde incelenmesi için işlemler başlatılmıştır." Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi09 Şubat 2016

    Sn. Turgut A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön