22 Ekim 2016

Arzum Kayseri Distribütörü Resmen Kovdu Bizi...

Bugün Arzum fritöz kapağı hatalı ürünü teslim etmek için bayiye gittim. Ancak orada görevli d*** hanım ''ürünü 10 gün sonra alırsınız 10 gün boyunca gelmeyin aramayın'' dedi. İnsanı uyarma var bir de kovmak var... Beni kovar gibi konuşması bir arzum çalışanına ve adına hiç yakışması. Saygısızlığa dair kendisinde kalsın ancak en azından Arzum bu tür çalışanlarına bir uyarı ihtar versin.

Zehra 651 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn. Zehra H. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. ''Ürününüzün onarım işlemleri en kısa sürede tamamlanacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. Zehra H. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön