22 Ekim 2016

Arzum Hera Küçük El Süpürgesi Çekim Gücü Sıfır!

Arzum Hera süpürge aldım. 1 sene olmadı, 1 ay zaten serviste durdu çekim gücü sıfır. Ürünlerinizin arkasında durmanız gerekiyor. Bence müşteri memnuniyetiniz sıfır, ben de gittiğim her yerde anlatıyorum Arzum'dan bir şey almayın paylaşıyorum söyleyin diyorum. Kolay kazanılmıyor para, ben de büyük bir şirkette çalışıyorum. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli, onları arıyoruz gerekirse ürünü geri bile alıp para iade artı, müşterimizi memnun etmeye çalışıyoruz servise göndersek insanı insan yerine bile koymayıp ilgilenmiyorlar. Bakalım ürününüzün arkasında mısınız? Tüketici haklarına gideceğim.

Nesrin 6.966 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin 31 Ekim 2016

    ben servisi aradım bana 15 gün sonra dediler alabiliriz diye başka ne yapabilirim 2 süpürgenin 2 side sorunlu çıktı süpürgelerin

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn. Nesrin P. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. Nesrin P. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön