27 Ekim 2015

Arzum Hala Ütümü Yollamadı!

Arzum iyi bir firma zannederiz ama değil gerçekten hala ütümü göndermedi. Her seferinde müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım yardımcı olur musunuz.

Tuğçe 137 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi02 Kasım 2015

    Sn. Tuğçe Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürün değişim işleminiz onaylanmıştır, işlem gerçekleştiğinde yetkili servis tarafınızı bilgilendirecektir." Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2015

    Sn. Tuğba Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı:Arzum Ütü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön