19 Ekim 2015

Arzum Garantili Mikserim Koku Veriyor.

İnternetten aldığım Arzum marka mikserim 3 yıl garantili. İki kez servise götürmemize rağmen sorunumuz çözülmedi. Çırpmayı iyi yapamıyor. İlk seferinde hiçbir işlem yapılmadı. Mikser çok uzun süre çalıştırmayın dendi. İkinci sefer götürdüğümüzde ise dişlisi değişti ama sorunumuz hala çözülmedi. Kek ve krep kıvamında olmuyor ve çalıştığı zaman kötü koku verdiğinden dolayı yanacak diye korkuyoruz. Sağlıklı şekilde kullanamıyoruz. Şikayetimin giderilmesini istiyorum.

Ali 470 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sn. Ali K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. "Ürünün kullanma klavuzundaki talimatlarını göz önünde bulundurarak kullanmaya dikkat edilmelidir. Oluşabilecek herhangi bir arızada, ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sn. Ali K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Mikser ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön