21 Aralık 2015

Arzum Garanti Kapsamında Değiştirince Bozuk Akü Taktılar!

Ağustos ayında Şikayetvar.com üzerinden yaptığım şikayete istinaden sağolsun Arzum yetkilileri ürünümün tamirini garanti kapsamında olmamasına rağmen garanti kapsamında yapılmasını sağladı. Fakat Balıkesir yetkili servisi Kale Elektrik şarjlı süpürgeye bozuk akü takmış hala çalışmıyor. Hiç kullanılmayan ürünün prizi nasıl bozulur bir de prizi bozuk diyorlar. Bir kere bile kullanamadığım ürünün prizi nasıl bozulur? Bir de üzerine 60 TL para istediler zaten ürünün fiyatı neredeyse 60-70 TL civarı. Tekrar Arzum yetkililerinden yardım rica ediyorum.

Betul 517 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi04 Ocak 2016

    Sn. Betül B. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi22 Aralık 2015

    Sn. Betül B. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön