01 Ağustos 2016

Arzum Garanti Kapsamına Girmeyen Ve Giderilemeyen Arıza.

Bir yıldan daha az bir süre önce markaya güvenerek Arzum blender set aldım. Aradan 3 ay geçmeden çubuk blender da servis yetkilisinin söylemine göre fazla çalıştırmaktan kaynaklanan bir arıza oluştu ve ücret karşılığı onarıldı. Bundan 1 ay önce yine blender da arıza oluştu (blender bıçağı dönmüyor). Aynı servise tekrar götürdüm ve yetkili içerisinin paslandığını bunun da garanti kapsamına girmediğini söyledi.

Blenderin içerisini kullanıcı nasıl paslandırabilirse artık. Ben 7 yıl boyunca ucuz bir markanın blenderini hiç sorunsuz kullandım. Nitekim servis yine arızanın onarıldığını ifade ederek ürünü teslim etti, ancak eve geldiğimde arızanın giderilmediğini gördüm. Ben yıllardır pek çok markanın farklı ürünlerini kullandım, ancak hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Şu anda ürünü çöpe atıp bir daha da bu markaya ait ait hiçbir şey almayıp çevreme de aldırmayacağım.

Özlem 1.393 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Sn. Özlem A. İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. “Kullanım koşullarına bağlı olarak oluşan arızalar garanti harici işleme tabidir.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır. “

  • Arzum Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Sn. Özlem A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön