06 Ocak 2016

Arzum Fritöz Tüm Binanın Şalterini Attırıyor!

2 ay öncesinde Bursa YKM mağazasından almış olduğum arzum fritöz şalter atmasından dolayı 1 kez bile kullanılmadan servis aradım 3 hafta almaya gelmediler. Ben götürdüm ürün yaklaşık 3 haftada serviste kaldı, binlerce arama ve şikayete hazır oldu ürünü teslim alıp tekrar denedim aynı şikayet devam ediyor ana binadan şalter atıyor!

Havva 327 Okunma

Cevaplar

  • Havva11 Ocak 2016

    90 gün para iadesi fasa fiso yani! Ürünü satarken bol vaadeler aynı sorunu 2. Kez yaşıyorum. Serviste haftalarca ürün bekliyor ürünü aldığım 2 ay olmadı sürekli serviste servisten çıkardığım 2-3 kez kullanmamışımdır. Olan burada tüketiciye oluyor tüketici derneğine şikayette bulunacağım ürünlerinizin arkasında durmuyorsunuz!

  • Arzum Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sn. Havva N. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “ Kampanya tarihinden önce satın alınan bir ürün olduğu için bu kapsamda iade alınması mümkün değil. ” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi06 Ocak 2016

    Sn. Havva N. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön