08 Temmuz 2016

Arzum Elektrikli Süpürge Kusuru!

Soylu Şehremini Şubesinden arzum elektrikli süpürge aldım. Süpürgenin kafası halıyı süpürünce yapışıyor. Halı ve yer ayarını kapattığım da her ikisi de yeri güzel süpürüyor fakat halıyı süpürmüyor. Sanırım fabrika hatası ürünü verdiler yardımınızı rica ediyorum.

Aynur 626 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sn. Aynur H. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sn. Aynur H. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön