Arzum Eksik Ürün Teslimi!

Emrah M. |

31. 12. 2012 günü kocamustafapaşa'da bulunan galeri İrfan Home'dan Arzum marka mela plus katı meyve sıkacağı aldım. Ürün kapalı bir şekilde evime teslim edildi. Ürünün ambalajını açtım ve kullanmaya başladım. Ertesi günü kullanma klavuzuna baktım ve ürünün sürahisi ve köpük ayıracağı olduğu yazıyordu.

Galeri İrfan Home mağazasına gittim ve durumu açıkladım. Ürünün kapalı olarak teslim edildiğini ve üreticisi ile görüşmemi söylediler. Arzum firmasını aradım ve durumu anlattım. Onlarda bana servisten satın almamı söylediler. Ve geri döneceğiz diyerak kapattılar. 2 ay oldu dönen yok. Ben ürünümü sıfır ve kapalı kutuda aldım neden servisten parçalarını satın alacağım? Lütfen eksik parçalarını verin.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah M.
  08 Nisan
  11:09

  Arzum müşteri hizmetleri bugün geri dönüş yaptı ve eksik parçaların teslimini yetkili servis aracılığı ile yapacaklarını söylediler. Yetkili servisi bu konuda bilgilendirmişler.Yetkili servis en kısa zamanda eksik parçaları göndereceklerini söyledi. Arzum müşteri hizmetlerine sorunumun çözümü için gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyorum.

 • 04 Nisan
  15:42

  Merhaba,

  Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır.

  Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Arzum Danışma Merkezi
  444 1 800
  arzumdanismamerkezi@arzum.com
  http://www.arzum.com.tr