Arzum Duru Çaycı Ar389 Cam Demlik Kırılması!

Erkan T. |

Yaklaşık 1 senedir kullandığımız çaycımızın cam demliği yıkarken 10 cm yerden düşerek kırıldı. Daha önce 4 yıldır başka marka kullardım defalarca düştü çarptı kırılma falan olmamıştı. Genel olarak araştırdığım zaman çevremde ve internette Arzum Duru Çaycıların cam demlik mukavemetsiz dayanıksız olduğunu ve herkesin şikayetçi olduğunu gördüm.

Bende bilinçli bir tüketici olarak şikayetçiyim. Böyle bir marka kalitesiz bir ürün aldığım için pişman oldum. Durumu firmaya da bildirdim fakat aldığım cevap kullanıcı hatası olduğu ve parası ile servisten tedarik etmem gerektiğini söylediler. Böyle piyasaya kalitesiz bir ürün yapıp daha sonra kullanıcı hatası diye Arzum' a yakışmıyor.

Etiketler :

Ürün veya Parça Kırılma Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan T.
  26 Mayıs
  14:36

  Sayın yetkili arkadaşım

  kırılma ve çatlamanın garanti kapsamında olmayacağını bende biliyorum. Çevremde ve internette araştırdığım zaman arzum duru cam demlik sıkıntısı olduğunu görüyorum. Mukavemetinin ve dayanıklılığının az olduğunu görüyoruz. Bütün şikayetlerin de bu yönde olduğunu görüyoruz. Kalitesiz bir ürünü satmanızı eğer cam demliklerde böyle genel bir sorun varsa diğer insanların mağdur olmalarını istemiyorum.

 • 25 Mayıs
  17:28

  Merhaba,

  Üründe yaşamış olduğunuz sorunla ilgili prosedür ve teknik olarak sizinle görüşme sağlamıştık.
  Yaşamış olduğunuz şikayetinizle ilgili Kırılma / Çatlama problemleri garanti kapsamında değerlendirilmemektedir.
  Bu nedenden dolayı talebinize olumlu yanıt veremiyoruz.
  Üründe yaşamış olduğunuz probleme çözüm sunulabilmesi için bölgenizde bulunan en yakın servisimiz ile görüşmenizi rica ederiz.
  http://www.arzum.com.tr/Home/AuthorizedSupport
  Saygılarımızla,
  Arzum Danışma Merkezi
  444 1 800