30 Eylül 2015

Arzum Değiştirilmeyen Fön Makinesi.

Dün şikayetimi dile getirmiştim beni arayan bayan şu bayiye gidip değiştirebilirsiniz fön makinesi demişti ve bayiye gittim bu markaya biz bakmıyoruz dedi başka bayiye yönlendirdi oraya gittim. Orada 2 tane çocukla karşılaştım yetkili birilerini bulamadım ve bana söyledikleri şeyde biz değişim sağlayamıyoruz tamir yaptırabiliriz dediler bu kadar saçma sapan şey olamaz ya değişimini sağlayın ya da şikayetlerimin ardı arkası kesilmeyecektir.

Okan 217 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi05 Ekim 2015

    Sn. Okan K. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi30 Eylül 2015

    Sn. Okan K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı:Arzum Fön Makinası ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön