17 Ekim 2016

Arzum Değişimde Farklı Ürün Verdi.

Arzum marka çaycı aldık. Su koyulan haznesi su akıtmaya (kaçırmaya) başladı. Teknik servise verdik. Ardından ürün garantiye gönderilmiş. Telefon edildi yenisi ile değiştirilecek dendi, peki dedik. Buraya kadar problem yok. Sonrasında ise bizim gönderdiğimiz çaycı ile alakası olmayan bir ürün gönderildi ve demlik kısmı yok ürünün. Sorduğumuzda cevap; para verip yenisini alacaksınız, ya da eski üstüne bile oturmayan demlik ile idare edeceksiniz. Yorumu sizlere bırakıyorum.

Umut 1.002 Okunma

Cevaplar

  • Umut'un Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    Teşekkür ederim arzum sorunu çözdü

  • Arzum Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sn. Umut Ö. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sn. Umut Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön