04 Aralık 2015

Arzum Daha Kaç Kez Servise Vermem Gerek?

28 11 2015 saat 11:33' te 444 1 800 müşteri hizmetleri numaranızdan arayıp " benim daha kaç kez ürünümü servise göndermem gerekiyor ki değişim yapabileyim " sorusuna "bu konuda bilgim yok" cevabı aldım. Müşteri memnuniyetimiz için ses kaydı yapıyorsunuz ya açın bir dinleyin bakalım. Elektrikli çaydanlığımız eski servis olan serhat teknikte 3 ya da 4 kez şimdiki servisiniz olan Atilla Elektrikte 5 kez işlem gördü.

Sadece elektrik arızasından. Bu kayıtların elinizde olduğunu da biliyorum. Şimdi sorum şu ben daha kaç kez servise göndermem gerekiyor, bu beladan kurtulmak için? Evden çok serviste durdu? En son olan şikayetimi cevapsız bıraktığınız gibi aramaya da zahmet etmediniz. Çözüm bekliyorum.

Yalçın 328 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi11 Aralık 2015

    Sn. Yalçın Ş. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün değişim kararı onaylanmış olup tarafınıza belirtmiş olduğunuz irtibat numaranızdan ulaşılamamıştır. Değişim işlemini kayıtlı bulunduğunuz yetkili servisimizden başlatabilirsiniz. ” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi04 Aralık 2015

    Sn. Yalçın Ş. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön