02 Kasım 2015

Arzum Çubuk Blendır Seti!

Arzum prostick çubuk blendır iki ay kullandım. Çubuk blendır kısmı resmen elimde kaldı iki parçaya ayrıldı. Üstelik parçalayıcı aparatı da bozuldu. Hala taksiti bitmedi küçük bebeğim için almıştım. Servise gideli bir ay oldu daha gelecek.

Hatice 272 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sn.Hatice B. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Şikayet talebiniz kayıt altına alınıp, ilgili birime aktarılmıştır." Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi02 Kasım 2015

    Sn. Hatice B. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Blender ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön