29 Eylül 2016

Arzum Çözüm Bulmak Yerrine Bilgi Veriyor...

Arzum fon makinesi için ikinci şikayet yazışım çünkü bugün arzum müşteri hizmetlerinden aradılar sözde yardımcı olacaklar zannettim ama dalga geçer gibi ürünün servisten ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi verdiler sadece. Zaten kaç gün oldu vereli ben sanki öğrenemem ne zaman geleceğini servisten çok zor bir şey değil. Ayrıca kaç gün olmuş zaten komple kalmayacağına göre bi şekilde elime ulaşacak. Gerçekten şaka gibi bir firma.

Cansu 569 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi29 Eylül 2016

    Sn. Cansu Y. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz yetkili satış noktanıza ulaştırılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi29 Eylül 2016

    Sn. Cansu Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön