19 Ekim 2015

Arzum Çaycı Cam Demlik Kırıldı!

Aslında çok memnundum 3 yıl garantili Arzum çaycıdan çok lezzetli ve çabuk demliyordu herkese tavsiye ediyordum ama daha alalı 6 ay oldu durduk yere cam demlik kırıldı ve sıcak su dökerken yani demlerken düşmeksizin kırıldı. Müşteri hizmetlerini 444 1 800 ve oranın yönlendirmesiyle bulunduğum yerdeki servisi aradım ama bunun garanti kapsamına girmediğini söylediler. Konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Halil 1.170 Okunma

Cevaplar

  • Halil 19 Ekim 2015

    Bekliyoruz...

  • Arzum Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sn. Halil K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Cam demlilkler sıcaklık dayanıklılığı testlerinden geçirilmiş biçimde üretilmektedir. Kullanıma bağlı olarak kırılmayla yada çatlamayla oluşan arızalar garanti harici işlem uygulanmaktadır." . Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sn.Halil K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Çaycı ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön