01 Haziran 2016

Arzum Çay Makinesi Arıza ve İlgisizlik...

Çay makinesi aldım 1 yıl geçmeden elektironik bir arızası var dediler. 2.5 ay oldu ben aramasam kimsenin aradığı yok. Ne biçim bir firma anlamadım yazıklar olsun bir daha Arzum mu şöyle dursun.

Volkan D. 248 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Müşteri Temsilcisi06 Haziran 2016

    Sn. Volkan D. İletmiş olduğunuz konu hassasiyetle takip edilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz en kısa süre de yetkili servisinize ulaştırılacaktır.” Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 arzumdanismamerkezi@arzum.com http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Müşteri Temsilcisi01 Haziran 2016

    Sn. Volkan D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 arzumdanismamerkezi@arzum.com http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön