20 Eylül 2016

Arzum Blender Seti...

05.04.2014'te almış olduğum Arzum Soprano max blender seti 18.09.2016'da blenderin çorbalar için kullanılan başlığı makinenin ana motorunda yer alan yuvasının bozmasından dolayı kullanamadım. 1 gün sona yetkili firmaya garanti kapsamında olmasından dolayı ürünü götürdüm. Teknik eleman makinenin zorlanmasından dolayı parçalarının değişmesi gerektiğini ve bu parçaların garanti kapsamında olmadığını iletti.

Oysaki garanti belgesinde bütün parçaların garanti kapsamında olduğunu belirtiyorlar. Sadece küçük bir parçanın değişimi için ve parçalama ürünü için toplamda 55 TL ücret talep ettiler. Nasıl oluyorsa bütün parçalar garanti kapsamında olduğu halde ücret talep ediliyor? Ayrıca ürünü titizlikle kullanırken nasıl bir zorlama olmuş olabilir. Sadece mercimek çorbası yapmak için kullanıyordum oysaki. Yedek olan parçalar içinde herhangi bir vida bile yok.

Asude 676 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi21 Eylül 2016

    Sn. Asude D. İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. “Kullanım koşullarına bağlı olarak oluşan arızalar garanti harici işleme tabidir.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır. “

  • Arzum Temsilcisi20 Eylül 2016

    Sn.Asude D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön