24 Ekim 2016

Arzum Bir Aya Bozulan Saç Kurutma Makinesini Geri Almıyor.

Eylül ayında almış olduğum saç kurutma makinesi ateş çıkartarak saçımı yakmıştır. Arzum müşteri ilişkilerine şikayet bildirimi yapmış bulundum. Ürünlerde 3 ayda iade kabul ettiklerine dair bir reklam yapmalarına rağmen beni maille servise yönlendirmişlerdir. Ürün saçımı yakmıştır. O makine servise gitmiş olsa dahi güvenmediğim için kullanmak istemiyorum. Ayrıca ürünün ucunda bulunan bir aparat ürünün ucunda durmayarak düşmektedir. Buna rağmen ateş problemi olmasa ürünle ilgili bir şikayette bulunmamıştım. Daha önce kullanmış olduğum P*** marka saç kurutma makinemi 4 yıl kullandım ve herhangi bir servis işlemim olmadı. 1 ayda beni servise yönlendirdiğiniz saç kurutma makinesini kalitesiz ürün olmasından dolayı memnun kalmadım ve iadesini istiyorum. Acil olarak tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Anil 998 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sn. Anıl Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. Anıl Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön