03 Mayıs 2013

Arzum Ayıplı Ürün!

2009 senesinden beri kullanmakta olduğumuz ve memnun kaldığımız ürün fazla ısınmasından dolayı kasası çatladı. Servis "garantiye girmez çok kullanmışsınız" dedi. Süs eşyası almadık dedik tartışmadan 2011 senesinde aynısından iki tane daha aldık aynısından ve anneler gününde anneme verdik.

3 cihazda da aynı problemler meydana geldi. Maltepe arzum servisine götürdüm. "garantiye girmez" TSE'ye yaptırdığım inceleme sonucunda aşırı akım çekmesinden ve malzeme kalitesinden dolayı cihazların zarar gördüğü tespit edilmişdir. İnternette de yaptığım araştırmada herkesin aynı şeyden muzdarip ve şikayetçi olduğunu öğrendim bende mağdurlar arasına katıldım.Cihazlarımın yenisi ile değişimini talep ediyorum.

Ceyhun 97 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun01 Temmuz 2013

    Arzum firmasıın yetkili sizi arayana kadar veya ulaşama kadar sıkıntınız çok yüksen ancak firma yetkilisinin çözümü ve çözüm süreci oldukça iyi satış sonrası hizmetler olarak merkezin yaklaşımı çok iyi servislerin biraz daha özen gösterilerek seçilmesi gerektiğini düşünmekteyim.

  • Arzum Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön