12 Aralık 2015

Arzum Aşırı Gürültülü Mikser.

Carrefour-sa 'dan aldığım arzum marka iron-max modeli mikser-blender seti tam bir facia çıktı. Ürünü alalı 1.5 yıl olmasına rağmen 3 veya 4 kez kullanabildim. Mikseri çalıştırınca öyle bir ses çıkıyor ki dayanılması mümkün değil.

Nezahat 502 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi24 Aralık 2015

    Sn. Nezahat Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzü yetkili servisinize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi12 Aralık 2015

    Sn. Nezahat Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön