10 Mayıs 2016

Arzum Arızalı Ürün...

Ürünümü yaklaşık 2 ay oldu. Servise verdim. Arzum firmasında olduğunu ve hala gelmediğini belirtti. Bahsetmiş olduğum ürün ufak bir parça olmasına rağmen ne ilgilenen var ne de bir yere ulaşabiliyorum. Bu konu hakkında gereğinin yapılmasını; Bilgilerinize rica ederim.

Müfit 261 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Sn. Müfit B. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün çıkışı en kısa sürede yapılacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Sn. Mufit B. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön