25 Ekim 2016

Arzum Arızalı Satılan Ürün.

Yeni doğan çocuğumun ek gıdaya başlamasından dolayı hediye edilen ürün eski cihazın kullanılmasından dolayı 1 ay gibi geç kullanılmaya başlandı. İlk kullandığımızda hazne bölümündeki karıştırma işlemini yapmadığı, bıçağın yerinden çıktığı görüldü. Bunun üzerine cihazı servise verilmek üzere orijinal kutusuna, poşetlere koymadan yerleştirdim. Ancak işlerimin yoğunluğu nedeni ile 3 hafta bagajda dolaştırdım. Sonrasında yetkili servise götürdüğümde, aparatların garantiye girmediğini, çizikler olduğunu, ücreti ile yapabileceklerini söyledi.

Cihazın sıfır olduğunu, dikkatli bakarlarsa hiç kullanılmadığını anlayacaklarını söyledim. Ama yaklaşım biz bunu parasını almadan yapmayız olduğu için, kendileri ile tartışmadan ürünü teslim edip müşteri hizmetlerini aradım. Ancak müşteri hizmetlerindeki ve servisteki hanımefendi sanki aynı fabrika eseri gibi kullanıcı hatası olan ürün bu deyip durdular. Yakışmadı...

Fatih 1.188 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sn. Fatih T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili işlemler en kısa sürede tamamlanacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Fatih 25 Ekim 2016

    Sayın yetkili gördüğüm cevap pek çok insana verilen copy paste bir cevap olmakla beraber servisiniz mesaj gönderip ücret talebini tarafıma iletmiş bulunmakta. Konu hakkında değerlendirmenizin sonuçlanıp sorunumun çözümü doğrultusunda ilerleme sağlamanızı temenni ediyorum saygılarımla

  • Arzum Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sn. Fatih T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön