28 Ekim 2016

Arzum Ar659 Kırmızı Steam Jet Buhar Kazanlı Ütü Kazanı Patladı!

15.04.2015 tarihinde "AR659 Kırmızı Steam Jet Buhar Kazanlı Ütü" aldım. Nasıl oldu ise üzerinden geçen 1 yıl süre sonrası ütü kazanı patladı. Şükürler olsun ki çıkan buhar elimi yüzüme gelmeden kaçtım, buna rağmen yetkili servise götürdüğümde parçanın olmadığını, ütünün kendisininde olmadığını, bana muhtelif başka ürün seçmemi istediler. Evimde bu markanın mikro dalga fırını, el süpürgesi, mikseri yani evimde her şey mevcut, buna rağmen bana sitemizden ürün seçin diyorlar. Ben de sitenizde olanların hepsi var, ikinci ürün istemediğimi, ütümün olmadığını, benim ütümü ya tamir etmelerini veya aynı özellikleri olan başka bir ütü vermelerini söylediğimde yok demekteler. Şimdi ben bende olan bir ürünü neden ikincisini alayım, benim bir evde olmazsa olmaz olan ütümü temin etmedikleri sürece? Ben ya para iadesi veya ürünümün özelliklerinde başka bir ürün istiyorum, konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Ahmet 5.909 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı03 Temmuz 2017

  Teşekkürler

 • Ahmet 28 Ekim 2016

  İlgi alakanız için teşekkür ederim sözlü olarak arandım İban numaram istendi süreci bekliyorum teşekkürler.

 • Arzum Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sn. Ahmet Naim Ö. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ücret iadeniz ile ilgili bilgiler tarafınıza sözlü olarak aktarılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sn. Ahmet Naim Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön