19 Eylül 2016

Arzum AR391 Otomatik Çay Makinemi İstiyorum.

Arzum'un AR391 Otomatik Çay makine, garantisi bitmeden arızalandı. Yetkili serviste kartı
değişti düzelmedi. Firmaya gönderildi ve mesaj geldi. Yenisiyle değiştirilmiştir. Yeni ama
farklı, Arzum AR3006 gelmiş, üzerinde Çay Makinesi yazsa da klasik ketle demlik olan sıradan çaycı. Otomatik çay demlemesi yok, saati yok, programlama yok, sıcak tutma özellikleri yok, estetik yok, görünüm yok ve bunların üstüne hiçbir eşyama uymayan nar rengi var. Programlayıp, iş dönüşü eve kendimi attığımda çayımı hazır eden, sabahları çalar saatim gibi demledim diye alarmı çalan, kısacası hayatımı kolaylaştıran AR391 Otomatik Çay Makinemi istiyorum.

Daimi Arzum kullanıcısı olarak kandırıldım. Makinemin üretimin durdurulduğunu biliyorum lakin bu da karşılığı değil düşünüyorum. Yenisini veya eş özellikte üst modellerle değişimini istiyorum. Gönderdiğiniz üründen zaten vardı. Çözüm bekliyorum.

İmran 1.620 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi23 Eylül 2016

    Sn. İmran O. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün değişim işlemi AR1008 Kodlu ürünümüz ile yapılacaktır” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi19 Eylül 2016

    Sn. İmran O. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön