03 Mart 2016

Arzum Ar Fıerce Et Makinesi Yedek Parça Sorunu!

Arzum ar173 marka kıyma makinemiz garanti bitiminden 1 ay sonra bozuldu. Yetkili servise ücretli tamir talebinde bulundum. Ürün serviste iken 2 hafta boyunca bilgi verilmedi. (Emre elektrik) Ben takibini yaptım, aradım bilgi aldım. Sonra ürünün parçasının olmadığı ve aynı ürünün indirimli verilebileceği malum servis tarafından bana söylendi. Parçası olmayan ve güya indirimli verileceği söylenen ve piyasa değerinden daha fazla fiyat istenen ürünü almanın mantıklı olup olmadığını servise de müşteri hizmetlerine sordum, bir cevap alamadım. Bende genel müdürlükle görüştüm, parçayı arayıp temin etmeye çalışacaklarını söylediler. 10 güne yakın bekledim servisten yine bilgi alamadım, parça gelmedi diye geçiştirildim. Ürünü başka bir servise verdim, parça sorununu da dile getirdim sorun hala devam ediyor. Soruyorum Arzum, parçası olmayan ürünü neden hala satar? Neden iyi yetkili servislerle çalışmaz?

Eyup 539 Okunma

Cevaplar

 • Eyup 12 Mart 2016

  Bugün itibari ile ürünü servisten aldım. Bu konuda emeği geçen başta şikayetvar sitesine ve herkese teşekkür ediyorum. Umarım yedek parça sorunu da kısa sürede giderilir, aynı sorunu tekrar yaşamayız.

 • Eyup'un Teşekkür Mesajı12 Mart 2016

  Ürünün arıza, parça sorunu ve değişiminde yardımcı olan Ahmet beye ve arzum firmasına teşekkür ediyorum, aynı sorunu tekrar yaşamamak dileğiyle.

 • Arzum Temsilcisi03 Mart 2016

  Sn. Eyüp Ü. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Parça fiyatına ürün değişimi için teknik servisiniz ile görüşmenizi rica ederiz.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi03 Mart 2016

  Sn. Eyüp Ü. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön