04 Temmuz 2015

Arzum Ar 188 Multi Blender Tek Kullanımlık Dişli.

Ar 188 Multi blender setini aldıktan sonra ilk kullanımda Dişli aşındığı için kullanılamaz hale geldi.
Servise götürdüğümüzde bunun Kullanıcı hatası olduğunu ve 39 TL Ücret ödemem karanlığında dişlinin değiştirileceğini söylediler.

Bunun üzerine garanti kapsamında olan ve ilk kullanımda bozulan ürün için 39 TL ücretin bir yanıltmaca olduğunu, bir daha Arzum ürününü almayacağımı belirtip ürünü geri alacağımı söyledim.
Kullanıcı hatasının Arzum ürünlerine güvenmek olduğunu böylece anlamış oldum.

Emrah 1.092 Okunma

Cevaplar

  • Emrah27 Ekim 2015

    Eğer ulaşılamadıysam tekrar aramanız gerekiyor. Nasıl ben tek kullanımda bozulan ürünümü servise götürmek için Bursa da tek olan servisinizi bulup,1 ay bekleyip, sonra tekrar bir şey yapılmamış ürünümü almak için çaba sarfediyorsam sizde yapmak zorundasınız. Satış yapmak ile iş bitmiyor. Müşteri, arzum ürünlerine muhtaç değil ama siz müşteriye muhtaçsınız. Bu hafta sonu sizin servis için istediğiniz ücretin 2 katını verip başka bir marka ürün aldım. Bundan sonra bedava bile olsa ürününüz evime giremez. Üretim hatası olan ürününüze servis raporunda kullanıcı hatası diye not düşerken, başka müşteri kaybetmemek için bu olayı göz önüne alın.

  • Arzum Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Sn. Emrah E. Şikayetinize istinaden konu ile ilgili 14.07.2015 tarihlerinde aranılmış olup, tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, ARZUM Tüketici Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.arzum.com Hizmet Merkezi :444 1 800

  • Arzum Temsilcisi04 Temmuz 2015

    Sn. Emrah E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, ARZUM Tüketici Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.arzum.com Hizmet Merkezi :444 1 800

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön