11 Mart 2016

Arzum 5 Çırpmada Bozulan Blender.

Yalnızca 5 defa çorba çırptığımız Arzum marka blenderin çırpıcı çubuğu arızalandı.
Servise de gittim, müşteri hizmetlerini de aradım; yanlış kullanmışsınızdır, kullanıcı hatası dediler. Kaliteli marka zannediyordum ama ürünlerine sahip çıkmıyorlar.

Can 422 Okunma

Cevaplar

 • Can15 Mart 2016

  Sn.. Arzum çalışanı, kusurlu ürünü değiştirmeyeceğinizi, 3 gün sonra, bir kez daha telefonda bildirdiniz. Nasıl bozulduğunu bile araştırmadan, sormadan... Garantiden vazgeçip kendi paramla alacak olsam bile, serviste bu yedek parça bulunmamaktadır. Bu da ürüne kendinizin bile güvenmediğini göstermeye yeterli zaten.

 • Arzum Temsilcisi14 Mart 2016

  Sn. Can S. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İletişim merkezimiz sizinle irtibata geçip bilgi paylaşımında bulunmuştur.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Can12 Mart 2016

  Sn. Arzum Müşteri Hizmetleri, kusurlu ürünü değiştirmemekte ısrar ediyorsunuz ama ürünü yenisi ile değiştirseniz bile o da 5 çırpmada bozulacak. Bu ürünü, en azından dandik aksesuarlarını piyasadan çekin. Bu kadar uyduruk parçalar kullanmayın... Reklama harcayacağınız parayı, müşteri şikayetlerine harcayacağınız enerjiyi daha kaliteli ürünler yapmak için kullanabilirsiniz. Saygılar.

 • Arzum Temsilcisi11 Mart 2016

  Sn. Can S. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön