12 Aralık 2015

Arzum 3 Haftadır Temin Edilmeyen Ürünler!

108117 numaralı siparişimde 3 adet okka kapsül tadım seti almama rağmen, bana yalnızca 1 kutu takım set gönderildi. Bunu Arzum.com.tr' ye mail atarak bildirmeme rağmen ve aradan 3 gün geçmesine rağmen bir dönüş gerçekleşmedi. Lütfen eksik ürünleri en kısa zamanda bana ulaştırın. Eğer temin edemiyorsanız da paramı iade edin. Buradan ilgililere duyurulur. Müşteri kaybetmenin sınırındasınız lütfen müşterilerinizin sorunlarıyla ilgilenin.

Fatih 446 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 28 Aralık 2015

  Lütfen ürünlerimi bana gönderin ya da paramı iade edin.

 • Fatih 24 Aralık 2015

  An itibariyle müşteri hizmetleriyle konuştum durumu tekrar anlattım. Geri dönüş yapacaklarını belirttiler beklemekteyim.

 • Arzum Temsilcisi24 Aralık 2015

  Sn. Fatih K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Talebinize istinaden tarafımıza ulaştırdığınız iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamamıştır.Talebinizin devam ediyorsa Arzum Danışman Hattımız üzerinden size hizmet vermeye hazırız.” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Fatih 18 Aralık 2015

  Neden sorunumla ilgilenilmiyor. Sadece eksik ürünlerimi göndermenizi istiyorum!

 • Fatih 15 Aralık 2015

  Neden ürünlerimi göndermiyorsunuz? Sizin sitenizde sipariş etmiş olduğum ürünleri artık gönderin. Beklemekten bıktım ne arıyorsunuz ne cevap veriyorsunuz. Yaptığınız tek şey otomatik cevap yazmak. Lütfen herkes içinde bulunduğum durumu göz önüne alıp öyle düşünsün. Bende Arzum firmasını bu şekilde tanımazdım ama maalesef artık müşterilerine cevap dahi yazmıyorlar.

 • Arzum Temsilcisi12 Aralık 2015

  Sn. Fatih K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön