26 Ekim 2016

Arzum 20 Gündür Gelmeyen Ürün!

Arzum internet sitesinden aldığım ürün üzerinde çizikler olması ve ilk kullanımda içinden kireç taneleri düşmesi sebebiyle kendileriyle mail yoluyla iletişime geçtim ve ürünün değişim veya iadesini talep ettim. Ürünü yollayın diye dönüş yaptılar ve ürünü 10.10.2016 tarihinde kargoya verdim. 13.10.16 tarihinde beni arayıp adres istediler. Ürün bir türlü gelmeyince kendilerine ikinci defa mail attım arayıp her gün soruyorum kargonun ellerine ulaşıp ulaşmadığını kontrol edeceklerini söylüyorlar her gün ama nedense bir türlü kontrol edilmiyor. Bugün ayın 26'sı hala ürün hakkında ne bilgi verildi ne de dönüş yapıldı. Bu artık kurumsal bir firmada da bu oluyor. Üründen de nefret geldi Arzum 'dan da!

Esra 116 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn. Esra E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sn. Esra E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön