Arzum 20 Gün Oldu Çay Makinesi Değiştirilemedi.

Ahmet Ö. |

25.12.2015 Şanlıurfa'da Vatan Bilgisayar satış noktasından Ar380 model numaralı bir çay makinesi aldım. Bir hafta sonra su kaçırmaya başladı. 23.01.2015 tarihinde bu sefer servise götürdüm. Servis 2 gün sonra aradığımda fabrikasyon hatası olduğunu ürünü fabrikaya gönderileceğini söyledi. 10 gün sonra aradığımda ürünün fabrikada olduğu tarafıma bildirildi.

Bunun üzerine genel merkezi aradım. Ürünümün 10 Şubat itibariyle teslim edileceği bildirildi. Bugün servise gittiğimde ürünümün 8 Şubat 2015 tarihinde fabrikaya gönderildiğini öğrendi. Merkezi aradığımda 20 iş günü süresinin kullanıldığını ve ek 10 günlük süre kullanıldığını tarafıma bildiriyor. Şikayetçiyim hem firmadan hem servisten.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  15:06

  Merhaba,

  Üründe yaşamış olduğunuz sorunla ilgili prosedür,teknik ve ürün kullanımı olarak sizinle gün içinde görüşme sağlamıştık.
  Üründe yaşamış olduğunuz probleme çözüm sunulabilmesi için bölgenizde bulunan en yakın servisimizin bilgisi iletmiştir.
  Size daha fazla yardımcı olmamızı isterseniz müşteri hizmetlerini mesai saatleri 09:00-19:00 arasında aramanızı rica ederiz.

  Yetkili servislerimiz; http://www.arzum.com.tr/Content/YetkiliServis

  Saygılarımızla,

  Arzum Danışma Merkezi
  444 1 800

 • Ahmet Ö.
  16 Şubat
  11:39

  Bugün yine firmayla görüştüm fakat ürünümün ne zaman geleceğini onlarda bilmiyor bıktım bu firmadan kime şikayet edeceğimi şaştım. Yeter artık sesimi duyan var mı şikayetçiyim.