10 Mayıs 2016

Arzum 2 Aydır Ürün Değiştirmiyor..

Arzum nihale ürünü garanti süresi içinde eriyerek patladı. 5 Mart tarihinde Üsküdar servise götürdüm. 1 ay sonra Arzum çağrı merkezini aradım, depomuz taşınıyor, bekleyeceksiniz şeklinde cevap verildi. Bugün tekrar aradığımda 1-2 hafta daha beklemem gerektiğini ilettiler. Konuyla ilgili şikayet kaydı açtırmama rağmen herhangi bir çözüm önerilmedi, firmanın keyfini ve operasyonu beklemek durumunda kalıyoruz.

Böyle bir hizmet anlayışı olabilir mi?

Baris 309 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Sn. Barış T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün değişim süreci başlatılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Baris14 Mayıs 2016

    Firmanın hassasiyet ve en kısa sürede çözüm anlayışı ortada: 4 gündür herhangi bir işlem yapılmadı, konu çözülmedi

  • Arzum Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Sn. Barış T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön