03 Aralık 2015

Arzum 1,5Ay Önce Almış Olduğum Ütü!

Ben Gebze- Darıca bölgesinde oturmaktayım. Darıca'dan Ev aletleri satan bir mağazadan yaklaşık 1,5 ay önce Arzum Marka ar642 Model Kazanlı bir ütü aldım. Ütü 1 hafta sonra ütü yaparken elimde patladı. Aldığım mağazaya götürdüm, servise götürmemi söyledi. Bende Gebze merkezde bulunan onur teknik İsimli teknik servise ütüyü, garanti belgesi ve faturasını bıraktım. Yaklaşık 15-20 gün sonra bana ellerinde benim ütümün kalmadığını bana benim ütümden çok daha iyisi diye arzum ar663 Model ütü verdiler (Bu ütü çeşitli marketlerde 90- TL satışdaydı) Benim ütümün TL ve model olarak çok altında olduğunu söyleyerek ütüyü geri verdim. Para iadesi istedim, firma bana para iadesi veremeyeceklerini söyledi.

Bilge 706 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sn. Bİlge G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz para iadesi talebi uygun görülmemiş ve muadil ürün ile değişimi yapılarak servis tarafından size teslim edildiği teyit edilmiştir.” Arzum ütü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi03 Aralık 2015

    Sn. Bilge G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ütü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön