19 Şubat 2016

Arzum 100 TL Değeri Olan Arzum Elektrikli Süpürgeden 75 TL Garanti Harici Diye Ücret İstenilmesi...

3 yıl garanti dediklerine bakmayın. Zaten sadece motor bozulursa garanti diyorlar. Plastik parçalara garanti vermiyorlar ister siz kullanın ister kullanmayın ama o plastik parçalar incecik ve kullanışsız ve eninde sonunda kırılıyor ve o zaman anlıyorsun. Alt gövde için 60 TL küçük bir plastik tırnak için 20 TL ve daha sayamadığım kadar pahalı ürün yaparak bu şekilde malı 100 TL satıyor ama 3 yıl içinde senden nereden baksan 150 ya da 200 TL parça ücreti çıkarıp pahalı bir süpürge haline getiriyor.

Müşteri yetkili ile konuşurum beni anlarlar ya da beni bir defaya mahsus dertlerimi çözerler diye düşünme. Söyledikleri tek yalan kullanıma bağlı tüketici kaynaklı kullanım falan filan. Ben sizlere düşmeden peşinen söyleyeyim. Hiç ürünü değiştiklerine şahit olamazsınız.

Erdoğan 781 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi22 Şubat 2016

    Sn. Erdoğan D. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Üründe kırılma, çatlama gibi durumlar garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir. ” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi19 Şubat 2016

    Sn. Erdoğan D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön