Toplam çözüm sayısı
..
Artemis Halı ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsmail'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Artemis Halı Leke Tutan Halı

4770görüntüleme
İsmail
İsmail 27 Ekim 2021 00:30

1 ay kadar oldu artemis prizma serisinden bambu halı aldık. Görünüşü dokusu çok güzel kullanış açısından kötü bir ürün. Dökülen en ufak leke bile kesinlikle çıkmıyor. Aldığımız yere şikayet ettik. Bir seferlik yıkamaya verelim dediler, dikkatli kullanmalıymışız. Üç çocuğum var ister istemez dökülüyor bir şeyler. Her leke oluşunda yıkamaya mı verelim yani?

Leke çıkacak mı belli bile değil. Leke çıkmayan halıyla ne işim olur, üstelik pahalı da bir ürün. Neden satarken uyarmıyorlar. Şikayet edince leke tutar denildi. Satın alırken özellikle sorduğumuz halde söylememişlerdi oysa.

Artemis Halı Logo
Artemis Halı27 Ekim 2021 10:00

Değerli Müşterimiz, Öncelikle Artemis Halı’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla. Artemis Halı Müşteri Hizmetleri

Artemis Halı Logo
Artemis Halı01 Kasım 2021 14:30

Değerli Müşterimiz, Müşteri İlişkileri yetkilimizle yaptığınız görüşme sonucunda halınızda üretim kaynaklı bir sorun olmadığını tespit ettik. Halınızın doğal iplik olan (viskon) ile üretilmesinden dolayı hızlı müdahale edilemeyen lekelerde evde temizliği istediğiniz sonucu vermeyebilir. Halınızda oluşan leke çıkmıyorsa profesyonel yıkama firması tarafından yıkanması gerekmektedir. Yıkama firmasına halınızın mutlaka doğal iplikten üretildiği söylenmelidir. Daha detaylı bilgi için www.artemishali.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

İsmail
İsmail25 Kasım 2021 10:57
 

1 ben lekeye anında müdahale ettim. Bilip bilmeden kendinizi aklamak için yazıyorsunuz. 2 satarken doğal iplikten üretildi deyince ben nasıl anlayacağım lekenin evde çıkmayacağını halı uzmanı mıyım ben, ki doğal iplik falanda demediler. Ayrıca halı profesyonel yıkamayla yıkatılmalı yazmışsınız. Aldığımız halıcı yıkattı. En ufak noktasına kadar lekeler duruyor üstelik leke olmayan yerlerde de sarı sarı dalgalanmalar olmuş Eğer halıcıdan bugün bizi memnun edecek bir yanıt almazsak. Tüketici Hakları'na şikayet edeceğiz. Yine de bu artemis halıyı aklamayacak tabi ki.

Azize
Azize23 Aralık 2021 17:22
 

Merhaba aynı dertten muzdaribiz halıyla alakalı şikayetinizin sonucu nedir acaba, bize de bir çözüm önermelerini bekliyoruz ama biliyoruz ki bizim istediğimiz bir şey olmayacak mahkemeye kadar gid EC ek sonuç. Siz ne yaptınız acaba

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile