09 Şubat 2015

Artema'nın Kalite İmajı Artık Aklımda Bir Soru İşareti

Koçtaş' tan almış olduğum Artema mutfak çeşmesi ilk aldığımdan beri su kaçağı yapıyor. Bursa Nilüfer ilçesi Cumhuriyet mahallesinde oturmaktayım. Yetkili servise montajını yaptırdığım çeşme ilk günden beri su sızıntısı yapıyor ve iki defa bu şikayetle servis ekibi geldi sızıntının fleks den olduğunu sanıp, flex değiştirip servis ücreti aldılar.

Son geldiklerinde sorunun bataryadan olduğunu anladılar ve garantiden batarya değişimini istediler. Bu süreç şu an 4 hafta oldu ve servisi her hafta başında aradığımda hafta sonuna kadar arızanın giderileceği bilgisi veriliyor ve şu ana kadar mutfağımı üç kez su basması haricinde hiçbir gelişme olmadı.

Ercan 1.539 Okunma

Cevaplar

  • Ercan'ın Teşekkür Mesajı19 Şubat 2015

    Intema sorumlusu K** Bey e ilgisi için teşekkür ederim; sorunun kısa sürede çözümüne yardımcı oldu. Fakat firmanın nilüfer bölgesi servisi problemli. Garantiden değişmesi gereken musluk yerine önce eski kullanılmış bir musluk takmaya çalıştı; ardından itiraz edince farklı marka yeni bir musluk takmaya kalktılar; biraz ısrarcı itiraz edince de kendi musluğumuzun yenisini getirip taktılar. Bu tutumdaki servis hala artemanın bir koluysa ben doğal olarak markanın kalite algısından şüphe ederim.

  • Artema Temsilcisi10 Şubat 2015

    Sayın Ercan Akyıldız, Mesajınızla ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için talep ve şikayetlerinizi 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) numaralı müşteri hizmetleri hatlarımıza da iletebileceğinizi bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A:Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön