25 Nisan 2013 #1762866

Artema Duş Bataryası Arızalı!

Artema'dan 9 ay önce satın almış olduğumuz bataryanın et kalınlığı o kadar ince yapılmış ki kenarından patladı ve fıskiye gibi çalışmaya başladı. Artema'nın sorun çıkaran bu ikinci ürünü.Kalitesini çok fazla düşürmenin sonucu ekonomik bakımdan daha fazla satış değil, daha çok müşteri kaybına neden oluyor. Bir de ilgisiz müşteri hizmetleri cabası.

Ahmet 115 Okunma

Cevaplar

  • Artema Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Ahmet Emre Şahin, Konuyla ilgili gerekli bilgilendirmenin yapılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri A.Ş

  • Ahmet29 Nisan 2013

    8 aylık batarya kenarlarından delindi, su püskürtüyor diye şikayet yazıyorum, firmanın verdiği cevaba bakın! Eczacıbaşı'nın defolu olarak ürettiği belki de tasarım hatasından kaynaklanan bir hatayı Ar-Ge ve Kalite kapsamında araştırmaları gereken bir ürünü sanki bizim de bir hatamız varmış gibi "Bak garanti dışıysa alırım 40TLyi" diyerek ne kadar para canlısı olduklarını göstermeleri ne kadar acı. Ne kadar acı ki markanızı büyük zannederek alışveriş yapan biz zavallılara... Size nasıl güveneceğiz, ya hatanız olan bir ürüne sizin hatanız derseniz ve ücret talep ederseniz? İlla her problemi mahkemede mi çözmek gerekiyor? Bu Artema'dan ikinci dilimizin yanışı. Bir daha Türk malı mı, asla!

  • Artema Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Ahmet Emre Şahin, Mesajınız sonrası yapılan araştırma sonucunda daha önce servisimizden hizmet almadığınız bilgisine ulaşılmıştır. Şikayetinizle ilgili tespiti teknik servisimiz yapabilmektedir. Tespit yapılabilmesi için bölgenizden sorumlu yetkili servisimiz Küre Mühendislik ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.Hizmet fiyat listemizde belirtilen standart servis ücreti 36 TL + Kdv olup garanti dahili arızalar için servisimizin ücret talep etmeyeceğini belirtmek isteriz. Küre Mühendislik Adres : Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No:180-21/A Tel: (312) 475 17 07 Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü Lütfen bu mesaja "reply"-"cevapla" tuşunu kullanarak cevap yazmayınız. Göndereceğiniz mesajlar tarafımıza ulaşmamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön