20 Şubat 2013

Artema Artema Garantili Ürüne Servis Ücreti İstiyor!

Artema'dan aldığımız banyo duş, lavabo, fıskiye ürünleri su akıtıyor. Ayrıca paslanma da yaptı. Bugün servis çağırmak için Artema Pendik bayisini aradım. Normalde 5 yıl garantisi olan ürünler için servis istediğimde, iç aksamında bir sorun varsa 2 yıl garantisi olduğunu savunuyorlar. Bu nedenle 42 Tl servis ücreti+malzeme ücreti var diyorlar.



Bizim garanti kapsamımızda böyle bir ibare yok. Kimse bize bu ayrımı da yapmadı. Ayrıca ben iç aksamında sorun olup olmadığını nasıl anlayacağım? Her gelen iç aksamında sorun var dese, itiraz etme hakkımız bile olmayacak. Peşin peşin alacaklar benden parasını! Artemayı bu ayrımdan dolayı kınıyorum. Artema markasını bir daha asla evime sokmam.

Adnan 179 Okunma

Cevaplar

  • Artema Temsilcisi20 Şubat 2013

    Öncelikle Artema markalı armatürlerimiz üretim kaynaklı arızalara karşı 5 yıl (elektronik bataryalar 2 yıl) garantili olduğunu belirtmek isteriz. Şikayetinizin garanti dahili ya da garanti harici olup olmadığının tespiti yetkili servislerimiz tarafından yapılmaktadır. Üründeki arızanın garanti dahili olması durumunda servisimizin hiçbir ücret talep etmeyeceğini ; garanti harici olması durumunda ise bedelli ( tespit+ürün arıza giderimi) olarak hizmet vereceğini bilgilerinize sunar, tespit yapılabilmesi için bölgenizden sorumlu yetkili servisimiz Taşkınlar Tesisat ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Taşkınlar Tesisat / Pendik Tel : (216) 483 17 75 Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön