21 Ağustos 2013

Artema Vitra Ve Artema'da Kalite Sorunu Var!

07.04.2012 tarihinde satın aldığım Eczacıbaşı İntema Vitra banyo dolabında ve Artema lavabo bataryasında kalite sorunları ortaya çıktı. Lavabo bataryasının kartuş kısmının üstündeki kaplama resimlerde görüldüğü gibi kalktı. Banyo dolabının ayaklarında paslanmalar mevcut. Ayrıca dolap aynasının altında atmalar mevcut. Hepsi resimlerde görülebilir.

Kıyaslamak gerekirse banyoda kullandığım havlu askısında hiç bir paslanma mevcut değil. Başka bir evde kullandığım ucuz ürünlerde bile bu sorunlar 2-3 yıl sonrasında ortaya çıkarken daha kaliteli diye alıp 2 katı para ödediğim ürünlerin 1. yılında bu sorunları görmek üzücü. Umarım garantisi devam eden bu ürünlerdeki bu sorunların çözümü gerçekleştirilir.

Oğuzhan 361 Okunma

Cevaplar

 • Artema Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın Oğuzhan Kuzu, Konuyla ilgili bölgenizden sorumlu yetkili servisimizle görüşülmüş olup 22.10.2013 tarihinde sorununuzun çözülmüş olduğu bilgisi alındığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

 • Oğuzhan14 Ekim 2013

  Servis süresi kaç gündü?

 • Oğuzhan21 Ağustos 2013

  Servis gelse ne ala. 2 ay önce ve 1,5 ay önce 2 kere aradım. 2. aramamda sağlık sıkıntısı olduğunu söyledi eyvallah dedim. Baktım hala gelen yok ben de şikayet ettim. Bu arada şikayetvar sitesinin de size kıyak geçtiğini farkettim, ilanı yayınlamadan önce size bildiriyor. Bu işte iyi para anlaşılan :) Servis elemanınız ile ilgili ilettiklerim şikayet değil, olabilir işler yoğundur filan ama geç gelinmesi ve hiç gelinmemesinden siz sorumlusunuz. Ayrıca ürünün montajını yapan bu servis ilk montajında bu bataryanın altındaki contayı takmayı unutmuştu, bu yüzden bir kaç gün su kaçağı aradım. Küvet ve duşa kabin montajına da o kadar para verdik ara ara bir yerden su sızıyor, bu da ayrı bir konu. Lafın özü sizin yetkili kişilerce yapılan HATASIZ montaj böyle işte.

 • Artema Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Sayın Oğuzhan Kuzu, Ürünlerimiz üretim kaynaklı arızalara karşı garanti kapsamında olup tesisat, yanlış kullanım ve yetkisiz kişilerce yapılan hatalı montaj nedeniyle ortaya çıkan arızalar garanti kapsamında değerlendirilememektedir. Üründeki arızanın garanti kapsamında olup olmadığının tespiti için size en yakın yetkili servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Üründe garanti kapsamında bir arıza tespit edilmesi halinde bedelsiz hizmet verileceğini ancak garanti harici bir arıza tespit edilmesi halinde hizmet fiyat listesinde belirtilen servis işçilik bedeli ile kullanılan yedek parça bedelinin sizden talep edilebileceğini belirtmek isteriz. Acar Tesisat Adres: Yahyalar Mahallesi Turan Caddesi No:11/A Tel: (264) 277 61 77 Saygılarımızla. Müşteri Hizmetleri Hattı: 0800 211 70 00 (Ücretsiz), 0532 755 75 00 (Ücretli) Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Satış Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön